» Tvůrci

Web „Historie jinak“ realizovalo občanské sdružení Boii o. s. v rámci stejnojmenného projektu. Na jeho tvorbě, která probíhala v letech 2011-2012, se podílela řada odborníků z řad archeologů, pedagogů i členů sdružení. Web je určen zejména učitelům dějepisu a navazujících předmětů v rámci mezipředmětových vazeb a samozřejmě všem zájemcům z řad široké veřejnost. Naleznete zde řadu informací o mladší době železné, obrazové materiály a také naučná videa. 

Věříme, že fórum umožní rozvoj kvality školní výuky, přispěje k šíření nejnovějších poznatků o mladší době železné a otevře prostor pro výměnu zkušeností z oblasti aplikace nových poznatků a didaktických metod ve vyučování, pro diskuze a pro sdílení a výměnu fotografií, pracovních listů a dalších dokumentů. 

Realizace projektu: občanské sdružení Boii o. s.

Na tvorbě obsahu se podíleli: Mgr. Tomáš Mangel, Mgr. Kristýna Urbanová, Mgr. Alžběta Danielisová, Ph.D., Doc. Mgr. Radmila Pavlíčková, Ph.D., Mgr. Jitka Kohoutová, Mgr. Lukáš Blažek, Soňa Nedomová, Mgr. Jana Dostálová, Jana Pilařová, Jan Podzemný, Eliška Macková, Bc. Petra Saidlová, Lada Hrochová, Veronika Davidová, David Maršálek, Mgr. Roman Anýž, Monika Gregorová.

Grafické zpracování webu: Oldřich Selner, Robin Remeš

Implementace webu: Milan Šťovíček

Návrh webu: Alexandra Hartová, Ondřej Vojtíšek

 

Tento projekt byl spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.